Bilişim Altyapı Hizmetleri ve Teknik Destek

Bilişim Altyapı Hizmetleri ve Teknik Destek

Bilişim Altyapı Hizmetleri

Bilişim Altyapı Hizmetlerimiz ile firmanız içerisinde gerçekleşebilecek olası veri sızıntılarına karşı gerekli önlemlerin alınması ve bilgi işlem altyapınızda yapılması gereken tüm düzenlemelerin ve donanımsal/yazılımsal kurulumların yapılmasını sizin için sağlamaktayız.

Sahip olduğunuz mevcut bilgi işlem altyapısında gerekli tüm güncellemeleri, güvenlik önlemlerini, yedeklemeleri veya ihtiyacınız doğrultusunda sizlere yeni ve güvenli bir bilgi işlem altyapısı kurulumu hizmeti sağlamaktayız.


Teknik Destek

Kurulum

Firmanızın bilişim altyapısındaki donanım ve yazılım bileşenlerinin kurulumunu uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Yapılandırma

Firmanızın sahip olduğu güvenlik veya kayıt sistemlerinin uygun şekilde yapılandırılmasını sağlıyoruz.

İşletim

Firmanızın sahip olduğu operasyonel sistemlerin işletimi konusunda sizlere uzman kadromuz ile destek veriyoruz.

Sorun/Arıza Giderme

Firmanızın operasyon devamlılığı için bilişim sistemlerinizde oluşabilecek her türlü yazılımsal veya donanımsal arızalara anında müdahale ediyoruz.

Raporlama

Firmanızın içerisinde gerçekleşen her türlü kurulum, bakım/onarım, işletim veya sorun/arıza giderme işlemlerini sizin için raporluyoruz.

Periyodik Bakım

Firmanıza ait bilişim sistemlerinde sahip olduğunuz tüm donanım ve yazılımların periyodik bakımlarını ve lisans yenilemelerini sizin için yapıyoruz.

Güncelleme

Firmanızın bilişim sistemlerine ait donanım ve yazılımlarla ilgili tüm güncellemelerinizi sizler için uzman kadromuz ile yapıyoruz.

Eğitimler

Firmanızda sahip olduğunuz bilişim sistemleri ile ilgili ihtiyacınız olan yönetici ve kullanıcı düzeylerindeki eğitimleri sizlere sağlıyoruz.

Copyright 2021 SnipeSec | Tüm Hakları Saklıdır.