Olay Müdahale Hizmeti

Olay Müdahale Hizmeti

Firmanız, veri sızıntısı, hizmet kesintisi, felaket kurtarma ve yedekleme kaynaklarına yönelik saldırıların da içinde olduğu birçok farklı türde siber tehdit altında bulunmaktadır.

Firmanızın karşılaşabileceği benzeri herhangi bir siber olay durumunda, olay müdahelesinin alanında uzman veya yetkinlik sahibi olmayan kişilerce, çok geç veya panik halinde yapılması, olay müdahalesinin firmanız için ciddi hasarlara sebep olmasına yola açabilir. 

SnipeSec olarak, alanında uzman ve özel becerilere sahip kişilerden oluşturduğumuz olay müdahele ekiplerimiz (CSIRT), firmanızın maruz kaldığı herhangi bir siber olayda kurumsal operasyonlarınızın sürekliliğini ve güvenliğini korumak amacı ile Olay Müdahale hizmetini sağlamaktadır.

SnipeSec olarak firmanız içerisinde oluşabilecek olası bir veri sızıntısı ile kritik öneme sahip müşteri bilgileriniz, finansal bilgileriniz  veya çeşitli plan-projelerinizin firma dışına çıkarılması ve ihlal unsuru oluşturmasına karşı gerekli tüm önlemleri sizin için alıyoruz.  

SnipeSec, firmanızın maruz kalabileceği herhangi bir güvenlik olayına, doğru ve zamanında müdahele edebilmek için sizlere çeşitli alan uzmanlıklarında (kötü amaçlı yazılım analisti, kayıt (log) denetçisi, işletim sistemi uzmanı, ağ uzmanı, sızma testi uzmanı, veri tabanı uzmanı, güvenlik ürünleri uzmanı, v.b.) acil müdahele hizmetini 7/24/365 sağlamaktadır.

Copyright 2021 SnipeSec | Tüm Hakları Saklıdır.